Inni kupili również

chrzest święty e-swiece.pl

Inspirując się słowami Audrey Hepburn „elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie gaśnie” stworzyliśmy wiele kolekcji zdobień świec i szatek na uroczystość Chrztu Świętego. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce i na świecie, który wykorzystuje kryształki Swarovskiego oraz oryginalną koronkę koniakowską do zdobień gromnicy potrzebnej do Chrztu – symbolu wiary, nowego życia, wewnętrznego oświecenia i życia duchowego w Chrystusie. Ogień, jako symbol życia i odrodzenia stanowi dla chrześcijanina najważniejszy element wiary.

Chrzest Święty

  • nowość

Jednym z najważniejszych symboli Chrztu Świętego jest biała szata, która jest znakiem nowego życia, czystości i niewinności oraz chwały zmartwychwstania. Szatka występuje pod różnymi postaciami i nazwami. Bywa szyta pod postacią chusteczki albo rombu, a innym razem tworzona jest na wzór koszulki i określana mianem komży. Często powstaje także w formie peleryny. Jednak, bez względu na wygląd, najważniejsza pozostaje symbolika białej szaty liturgicznej. W znaczeniu biblijnym szatka jest związana z błogosławieństwem, natomiast biel uznawana jest za barwę światła, życia, czystości oraz niewinności. Symbolika białej szaty chrzcielnej w sposób bardzo czytelny mówi o: „przeobleczeniu się w Chrystusa, dzięki czemu człowiek staje się nowym stworzeniem.”

W naszej ofercie do Chrztu Świętego znalazły się m.in. szatki i świece z możliwością personalizacji imienia, daty, zdjęcia czy grafiki. Dostępne są modele dla chłopców i dziewczynek. Personalizowane szatki są wykonane z największą starannością. Jest to doskonała pamiątka sakramentu Chrztu Świętego na długie lata. Wśród bogatej oferty wyboru z pewnością uda się znaleźć coś odpowiedniego dla każdego małego chrześcijanina.

Unikatowe zestawy, których jesteśmy inicjatorami to zestawy zdobione kryształkiem Swarovskiego lub dekorowane oryginalna koronką Koniakowską. Wprowadziliśmy również zestawy AMAZON, które piękne w swej prostocie, nie potrzebują nic więcej; biała szata z imieniem i datą, spersonalizoana świeca ze stroikiem aby uchronić przed ewentualnym ociekaniem świecy podczas uroczystości Chrztu Świętego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl