Jednym z najważniejszych symboli Chrztu Świętego jest świeca chrzcielna - symbolika światła podczas liturgii chrzcielnej.

Światło, czyli zapalenie gromnicy chrzcielnej podczas ceremonii, jest symbolem odrodzenia i życia. Świecę odpala Ojciec Chrzestny od paschały a ksiądz wypowiada słowa: "Podtrzymywanie tego światła powierza się Wam, rodzice i chrzestni, aby Wasze dziecko, oświecone przez Chrystusa, postępowało zawsze, jak dziecko światłości, a trwając w wierze, mogło wyjść na spotkanie przychodzącego Pana razem ze wszystkimi Świętymi w Niebie”.

W naszej ofercie świece z personalizacją nadruku imienia, daty, zdjęcia czy innej grafiki, dla chłopca i dziewczynki. Bogata oferta na pewno zachwyci każdego, by znaleźć odpowiedni wzór gromnicy dla małego chrześcijanina. Personalizowane świeczki wykonane są ze starannością, aby tworzyły idealną pamiątkę ceremonii oraz idealnie wpasowały się w sesje zdjęciowe. Świece z indywidualną personalizacją stanowią pamiątkę Sakramentu Chrztu Świętego na długie lata.

"Spraw aby ten dzień stał się wyjątkowy"

Świece do Chrztu Świętego

Świeca zdobiona srebrnym wisiorkiem  ANIOŁEK Świeca zdobiona srebrnym wisiorkiem ANIOŁEK
Producent: ORSZAK GROUP
Cena: 65,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

„Spraw, aby ten dzień stał się wyjątkowy.”

Jednym z najważniejszych elementów Chrztu Świętego jest świeca chrzcielna, symbolizująca światło nowej drogi życia.

Zapalenie gromnicy chrzcielnej podczas ceremonii jest symbolem odrodzenia i życia. Podczas gdy ojciec chrzestny zapala świecę od paschału, ksiądz wypowiada słowa: „Podtrzymywanie tego światła powierza się Wam, rodzice i chrzestni, aby Wasze dziecko, oświecone przez Chrystusa, postępowało zawsze, jak dziecko światłości, a trwając w wierze, mogło wyjść na spotkanie przychodzącego Pana razem ze wszystkimi Świętymi w Niebie.”

W naszej ofercie znalazły się świece z możliwością personalizacji nadruku imienia, daty, zdjęcia lub innej grafiki. Wiele modeli posiada ręcznie wykonane ozdoby, które zachwycają niezwykłym kunsztem. Personalizowana świeca jest idealną pamiątką Chrztu Świętego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl