Jednym z najważniejszych symboli Chrztu Świętego jest świeca chrzcielna - symbolika światła podczas liturgii chrzcielnej.

Światło, czyli zapalenie gromnicy chrzcielnej podczas ceremonii, jest symbolem odrodzenia i życia. Świecę odpala Ojciec Chrzestny od paschały a ksiądz wypowiada słowa: "Podtrzymywanie tego światła powierza się Wam, rodzice i chrzestni, aby Wasze dziecko, oświecone przez Chrystusa, postępowało zawsze, jak dziecko światłości, a trwając w wierze, mogło wyjść na spotkanie przychodzącego Pana razem ze wszystkimi Świętymi w Niebie”.

W naszej ofercie świece z personalizacją nadruku imienia, daty, zdjęcia czy innej grafiki, dla chłopca i dziewczynki. Bogata oferta na pewno zachwyci każdego, by znaleźć odpowiedni wzór gromnicy dla małego chrześcijanina. Personalizowane świeczki wykonane są ze starannością, aby tworzyły idealną pamiątkę ceremonii oraz idealnie wpasowały się w sesje zdjęciowe. Świece z indywidualną personalizacją stanowią pamiątkę Sakramentu Chrztu Świętego na długie lata.

"Spraw aby ten dzień stał się wyjątkowy"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl