Kamienie NATURALNE - właściwości
Kamienie NATURALNE - właściwości

Kamienie naturalne, czyli przedmiot pożądania wielu kobiet, częsta ozdoba koron i diademów władców.

Upowszechniło się przekonanie, znane już w starożytności, że kamienie jubilerskie mają niezwykle dobroczynne właściwości, które mogą korzystnie wpływać na losy człowieka, szczególnie gdy stosowane są w formie amuletów i talizmanówKamienie naturalne od zawsze były wysoko cenione i poszukiwane, zwłaszcza te najrzadziej występujące. Ogólnie przyjęło się dzielić kamienie na szlachetne i ozdobne, czasami pojawia się jeszcze grupa kamieni półszlachetnych.

czytaj całość »
ADWENT - symbolika i znaczenie
ADWENT - symbolika i znaczenie

Adwent pochodzi od łac. adventus i oznacza przyjście. Adwent jest to okres od I nieszporów (które odbywają się w czwartą niedzielę przed Bożym Narodzeniem) do zmierzchu 24 grudnia. Symbole adwentu to m.in. wieniec adwentowy, który zawiera 4 świece symbolizujące kolejne niedziele, roratka. Adwent, czyli czas oczekiwania na przyjście Chrystusa, to szczególny okres. Święta Bożego Narodzenia Polacy, i nie tylko, darzą szczególnym uwielbieniem. To czas, któremu towarzyszy ciepła, rodzinna atmosfera, pełen spotkań z bliskimi i oczywiście prezentów. Przede wszystkim jednak to bardzo ważny okres dla wszystkich katolików, którzy cieszą się z narodzin Chrystusa. 

 
czytaj całość »
Kolekcja AMAZON - wyjątkowe zestawy na Chrzest Święty
Kolekcja AMAZON - wyjątkowe zestawy na Chrzest Święty

Inspirując się mitologicznym znaczeniem Amazonek, które wywodziły się od boga Aresa i nimfy Harmonii, stworzyliśmy kolekcję "Amazon" w znaczeniu silnego charakteru, wyrazistego wzoru a jednocześnie zachowaniu harmonii i powagi ceremonii Chrztu Świętego.

Zestaw na Chrzest Święty składa się z gromnicy z ozdobnym stroikiem, dzięki któremu nie potrzebujesz już dodatkowych okapników.

czytaj całość »
Koronka Koniakowska
Koronka Koniakowska

Elegancja, to jedyne trwałe piękno. Koronki są w 100% ręcznie heklowane na szydełku w Koniakowie z oryginalnych wzorów koniakowskich. „Koronkowe cuda” idealnie pasują na każdą okazję, są bardzo praktyczne.

„Heklowanie” to sztuka wytwarzania koronek koniakowskich. Koronczarki koniakowskie posługując się „heknadlą” tworzą przepiękne obrusy, serwety, serwetki, a także bieliznę koronkową i inne ozdoby. Tym razem specjalnie dla naszej firmy - koronki na elegancki zestaw na Chrzest Święty lub I Komunię Świętą.

czytaj całość »
Symbolika Chrztu Świętego
Symbolika Chrztu Świętego

Inspirując się słowami Audrey Hepburn „elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie gaśnie” stworzyliśmy wiele kolekcji zdobień świec i szatek na uroczystość Chrztu Świętego. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce i na świecie, który wykorzystuje kryształki Swarovskiego oraz oryginalną koronkę koniakowską do zdobień gromnicy potrzebnej do Chrztu – symbolu wiary, nowego życia, wewnętrznego oświecenia i życia duchowego w Chrystusie. Ogień, jako symbol życia i odrodzenia stanowi dla chrześcijanina najważniejszy element wiary.

czytaj całość »
Mirra, kadzidło i czystość umysłu
Mira, kadzidło i czystość umysłu

Od starożytności kadzidło jest substancją używaną do celów kultu i medytacji. Dziś zastosowanie można spotkać również w kosmetologii, medycynie i codziennym życiu. Podczas spalania wydziela przyjemny zapach. Kadzidła, kadzidełka i żywice wytwarzane są z naturalnych zasobów: drewno i kora, owoce i nasiona, żywice, korzenie i kwiaty. 

czytaj całość »
Biżuteria - rodzaje splotów i łańcuszków
Biżuteria - rodzaje splotów i łańcuszków

Naszyjnik – rodzaj biżuterii noszonej na szyi. Najczęściej wytwarzane są z metalu w formie łańcuszka powiązanego z medalionem lub wisiorkiem. Produkowane są też z tkanin, sznurków, rzemieni. Są łączone z kamieniami szlachetnymi, muszelkami, elementami drewnianymi o różnych kształtach i rozmiarach.

czytaj całość »
Kryształki Swarovskiego
Kryształki Swarovskiego

Przedstawiamy Państwu nasze nowe produkty z serii Swarovski Collection. Produkty oferowane pod marką SWAROVSKI® ELEMENTS to przede wszystkim wysokiej jakości kryształy Swarovski. Cały asortyment z tej linii wykonany jest z najwyższej jakości szkła kryształowego.

Elegancja i subtelność to podstawowe cechy jakie kierują Nas przy tworzeniu zestawów na Chrzest i Komunię z elementami Swarovski kryształki.

czytaj całość »
Chrzest Święty
Chrzest Święty

Inspirując się słowami Audrey Hepburn „elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie gaśnie” stworzyliśmy kolekcje zdobienia świec i szatek na uroczystość Chrztu Świętego. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce i na świece, który wykorzystuje kryształki Swarovskiego oraz oryginalną koronkę koniakowską do zdobień gromnicy potrzebnej do Chrztu – symbolu wiary, nowego życia, wewnętrznego oświecenia i życia duchowego w Chrystusie. Ogień, jako symbol życia i odrodzenia stanowi dla chrześcijanina najważniejszy element wiary.

czytaj całość »
Witaj w naszej Fabryce Świec na każdą okazję!
Witaj w naszej Fabryce Świec na każdą okazję!

Posiadamy bogaty asortyment świec do Chrztu Świętego oraz szatek, oferujemy świece ręcznie zdobione, ze zdjęciem oraz imienne , całość wygląda elegancko i gustownie. Ponadto oferujemy świece do Pierwszej Komunii Świętej, Ślubu i wiele innych okazji. Sprawdź naszą ofertę, sklepy i hurtowników zapraszamy do działu ZAKUPY HURTOWE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl