okazji Chrztu Świętego lub I Komunii Świętej, jednym z najbardziej trafionym prezentem jest zestaw medalika z łańcuszkiem, ze złota lub srebra. Jako symbol religijny, medalik jest nie tylko ozdobną częścią biżuterii ale ma też również charakter symboliczny. Medalik wręczony na Chrzest lub Komunię, będzie wspaniałą pamiątką na całe życie, a spersonalizowane opakowanie z grawerowaną dedykacją sprawi, że tą pamiątkę będzie się długo wspominać. Posiadamy szeroki wybór zestawów z polskiego złota, lub srebra próby 925. Zestawy biżuterii są odpowiednie dla dziewczynki jak i chłopca. Nasz asortyment zawiera medalik Matka Boska Szkaplerzna, Cudowny Medalik, Matka Boska Częstochowska, Matka Boska Niepokalana, Jezusem lub innymi motywami sakralnymi. Różaniec oznacza także połączone ze sobą za pomocą drucików i łańcuszków paciorki z drewna, z tworzywa sztucznego lub cennego kruszcu, nieraz nawleczone na sznurek, którego końce są ze sobą złączone. Nazywane koronką, używane są do liczenia odmawianych modlitw.

Biżuteria i różańce

Biżuteria jest jednym z najpopularniejszych prezentów z każdej okazji. Nasze komplety biżuterii sprzedawane są wraz z eleganckim pudełeczkiem w środku, którego możemy umieścić wyjątkowe życzenia.

Każdy komplet biżuterii posiada łańcuszek w raz medalikiem lub krzyżykiem. W ofercie znajdują się medaliki neutralne oraz takie, które będą pasować jako prezent dla świeżo upieczonego rodzica. 

Wszystkie nasze komplety posiadają wybitą próbę autentyczności.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl