Inspirując się mitologicznym znaczeniem Amazonek, które wywodziły się od boga Aresa i nimfy Harmonii, stworzyliśmy kolekcję "Amazon" w znaczeniu silnego charakteru, wyrazistego wzoru a jednocześnie zachowaniu harmonii i powagi ceremonii Chrztu Świętego.

Zestaw na Chrzest Święty składa się z gromnicy z ozdobnym stroikiem, dzięki któremu nie potrzebujesz już dodatkowych okapników; atłasowa szatka w formie koszulki lub chusteczki z wyjątkowym motywem chrztu oraz delikatny nadruk personalizacji (imię i data). Całość zestawu jest gustowna i idealna na tak ważne święto małego chrześcijanina

To właśnie mitologiczne Amazonki stały się inspiracją do stworzenia kolekcji „Amazon”. Waleczne wojowniczki, wywodzące się od greckiego boga Aresa i nimfy Harmonii, odznaczały się niezwykłą odwagą oraz siłą charakteru. Nazwa odnosi się do wyrazistego wzoru kolekcji, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii i powagi ceremonii Chrztu Świętego.

W zestawie na Chrzest Święty znalazły się wszystkie elementy potrzebne na wyjątkowe święto małego chrześcijanina. W skład kompletu wchodzą: gromnica z ozdobnym stroikiem oraz atłasowa szatka w formie koszulki lub chusteczki. Specjalnie skonstruowany stroik na świecę sprawia, że nie potrzeba dodatkowych okapników. Szatki są ozdobione wzorem nawiązującym do Chrztu oraz delikatnym nadrukiem personalizacji (imię i data).

Zarówno świeca, jak i szatka, mają duże znaczenie symboliczne w obrzędzie chrztu. Przekazują głęboką treść duchową i stanowią piękne wyrazy wiary, oczyszczenia i przemiany. Zarówno świeca, która reprezentuje światło Chrystusa, jak i szatka, która symbolizuje przyjęcie wiary, mają za zadanie przypominać ochrzczonego o jego połączeniu z Kościołem i drodze duchowej, jaką podjął.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl