Wspaniałe pamiątki z okazji Chrztu Świętego. W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju upominki, które podkreślą ważność uroczystości obu sakramentów. Oferowane przez nas pamiątki i prezenty do Chrztu, to połączenie wyczucia stylu, z najwyższą jakością produktu. Trwały, wyrazisty grawer pozwoli zachować świecę na pamiątkę nawet na kilka pokoleń. Gustowne, stylowe, ale i skromne projekty graficzne. Odpowiadające powadze tego najważniejszego Święta młodego chrześcijanina.

Chrzest Święty

Dział ten posiada w swojej ofercie wszystkie produkty, które będą niezwykłym i wyjątkowym prezentem z każdej okazji między innymi: chrzest, urodziny, narodziny czy po prostu prezent bez okazji. Nasz firma proponuje wiele pięknych produktów, które możemy uzupełnić o unikalną usługę graweru z dowolnymi życzeniami lub nadruk uv. 

Wszystkie nasze produkty niejednokrotnie zaskoczyły swoim pięknem i unikalnością. Sprawiając przy tym wiele radości osobie obdarowanej. 

Dużą popularnością cieszą się obrazki srebrne z personalizacją i własną grawerowaną dedykacją. Aczkolwiek, biblia lub książka z własnymi życzeniami również stały się nieodłącznym dodatkiem do naszych świec, szatek czy zestawów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl