Inni kupili również

Biblie, książki i albumy z grawerowaną dedykacją.  Unikatowy prezent z okazji Chrztu, Komunii, roczku czy narodzin to książka lub biblia z indywidualnym grawerem. Publikacje znanych wydawnictw polskich napisane są przystępnym językiem oraz posiadają bogate ilustrację, aby przybliżyć dziecku tajniki wiary chrześcijańskiej czy opowiadania biblijne. Książeczki, albumy i inne druki wydawnicze dedykowane są przede wszystkich najmłodszym czytelnikom, dzięki zaprojektowanym okładkom i bogato ilustrowanym ilustracjom. Szukając praktycznego i wyjątkowego prezentu z okazji różnych wydarzeń religijnych czy rodzinnych: Sakrament Chrztu Świętego, I Komunia Święta, roczek, urodziny czy narodziny - wybierz książkę lub biblie z Twoim grawerem.

Staramy się zaprezentować książki doskonałą fotografią oraz opisem tak aby wybrany przez Państwa tytuł spełniał wszelkie oczekiwania. 

Tak powstają nasze tabliczki - obejrzyj film  

Książki z grawerem

Książka z grawerem - Opowiedz Mi Jezu. Pamiątka Chrztu Świętego Książka z grawerem - Opowiedz Mi Jezu. Pamiątka Chrztu Świętego
Producent: GRAWER
Cena:

69,95 zł

Cena regularna: 79,95 zł

Najniższa cena: 79,95 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Nasze Biblie i książki pochodzą z najlepszych polskich wydawnictw. 

"Biblia malucha", "Mała Biblia dla małych dzieci", "Biblia dla maluszków" są naszymi bestsellerami sprzedawanych w dużych ilościach a opcja z dowolną personalizacją sprawiają że nasz produkt nadaje się na prezent z każdej okazji. 

Biblie i książki z tej kategorii są pisane w prosty i przejrzysty sposób by maluch od momentu nauki czytania mógł je rozumieć niezależnie od wieku. 

Biblie te nadają się równie do poczytania dziecku przed snem a słowo Boże towarzyszyło mu od pierwszych dni życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl