Inni kupili również

Kolejnym nieodłącznym elementem pierwszego w życiu dziecka sakramentu świętego jest świeca. Zapalana podczas uroczystości w kościele, nabiera symbolicznego znaczenia, i zwykle przechowywana jest w domach przez wiele lat. Naszym Klientom oferujemy ręcznie ozdabiane koronką, wstążką oraz modnym bukiecikiem z piankowych różyczek świece o długości 40 cm. Ta pamiątka może być później wykorzystana w trakcie Pierwszej Komunii Świętej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty obejmującej szatki, świece i okapniki. Dzięki unikatowym i eleganckim zdobieniom, produkty te będą stanowić wyjątkową ozdobę uroczystości i ponadczasowe pamiątki chrztu świętego.

Świece ręcznie zdobione

Nieodłącznym elementem Chrztu Świętego jest świeca. Posiada ona symboliczne znaczenie, a sam moment zapalenia ognia związany jest z rozpoczęciem nowej drogi życia, która jest wypełniona światłem wiary. W naszej ofercie znalazły się ręcznie dekorowane świece, które są ozdobione m.in. koronkami, wstążkami oraz bukiecikami z piankowych różyczek. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy Klient bez problemu znajdzie idealny wariant. Świece mogą być po latach wykorzystane także podczas uroczystości Komunii Świętej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty. W jednym miejscu mogą Państwo znaleźć wszystkie akcesoria potrzebne w trakcie Chrztu Świętego m.in. szatki, świece, okapniki oraz pamiątki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl