Jednym z najważniejszych symboli Chrztu Świętego jest biała szata - symbolizuje ona nowe życie katolickie, czystość i niewinność oraz chwałę zmartwychwstania. Przybiera ona różne postacie i nazwy, w formie chusteczki czy rombu, komża na wzór "koszulki", szatka w formie pelerynki. Najważniejsza jest symbolika białej szaty liturgicznej: w symbolice biblijnej szatka oznacza błogosławieństwo a biały jest kolorem światła, życia, czystości i niewinności. Symbolika białej szaty chrzcielnej w sposób bardzo czytelny mówi o „przyobleczeniu się w Chrystusa”. Dzięki temu człowiek staje się nowym stworzeniem”. 

W naszej ofercie proponujemy szatki z personalizacją nadruku imienia, daty, zdjęcia czy innej grafiki, dla chłopca i dziewczynki. Bogata oferta na pewno zachwyci każdego, by znaleźć odpowiedni wzór szatki dla małego chrześcijanina. Personalizowane szatki wykonane są ze starannością, aby tworzyły idealną pamiątkę ceremonii oraz idealnie wpasowały się w sesje zdjęciowe. Szatki z indywidualnym haftem stanowią pamiątkę Sakramentu Chrztu Świętego na długie lata.

"Spraw aby ten dzień stał się wyjątkowy"

Szatki do Chrztu Świętego z nadrukiem

Chrzest Święty jest niezwykłym wydarzeniem, podczas którego dziecko staje się częścią Kościoła. Mały chrześcijanin najczęściej jest odziany w białe szaty, które symbolizują czystość, niewinność oraz nową drogę życia. Szatki występują w różnych postaciach m.in. w formie chusteczki, komży albo pelerynki.

W naszej ofercie znalazł się bogaty wybór szatek z możliwością personalizacji haftem komputerowym. Technologia pozwala m.in. na nadrukowanie imion dziecka, daty Chrztu, a także adresu parafii. Wszystkie dostępne produkty odznaczają się wysoką jakością oraz niezwykłą starannością wykonania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl