Obrazki srebrne AG z grawerowaną dedykacją.  Unikatowy prezent z okazji Chrztu, Komunii, roczku czy narodzin to obraz z ikoną i indywidualnym grawerem. Wyjątkowe obrazy z różnymi postaciami świętych czy aniołów, są symboliką kultu religijnego oraz wspaniałą ozdobą wnętrza. Każdy obrazek można postawić lub powiesić, a dzięki grawerowanym życzeniom, pamiątka stanie się indywidualnym prezentem na każdą okazję, zyskuje wartość sentymentalną i stanowi wyjątkowy podarunek.

Szukając praktycznego i wyjątkowego prezentu z okazji różnych wydarzeń religijnych czy rodzinnych: Sakrament Chrztu Świętego, I Komunia Święta, bierzmowanie, roczek, urodziny czy narodziny - wybierz obrazek srebrny z Twoim grawerem.

Prezentujemy obrazki srebrne doskonałą fotografią oraz opisem tak aby wybrany przez Państwa produkt spełniał wszelkie oczekiwania. Obrazki są laminowane srebrem o najwyższej próbie, dzięki temu stają się pamiątka na wiele, wiele lat i wyjątkowym prezentem na każdą okazję.

Tak powstają nasze tabliczki - obejrzyj film  

Obrazki srebrne AG

Innowacyjna technologia czy sztuka jubilerska ?

I jedno i drugie. Producentem srebrnych pamiątek są renomowane włoskie firmy Valenti i Beltrami którzy zadbali o to by pamiątki były wykonane z największą starannością dbając o najmniejszy szczegół jaki jest symbol próby probierniczej. W oparciu o tradycyjne techniki laminatu srebrem, oraz najnowsze technologie PVD z wykorzystując nowoczesny materiał Mirosilver. Zaawansowana technologia gwarantuje wysoką jakość, to tylko jedna z cech - druga to unikalne umiejętności włoskich artystów. 

Ile srebra w srebrnym obrazku?

W produkcji obrazka wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER®, który został pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999,95 w procesie atomowym i opatentowany na terytorium całej Europy (CTM 003290889). Motywy przedstawiające najczęściej wizeruneki aniołków, postaci biblijnych lub świętych pokryte są cienką warstwą czystego srebra. Miarą kunsztu włoskiego artysty w projektowaniu srebrnych obrazów jest umiejętne dzielenie elementów srebrnej powłoki na fragmenty błyszczące i te, które pozostają matowe, wzmacniając tym samym efekt przestrzenny prezentowanego obrazu. Całość umieszczana jest zazwyczaj na pomalowanej drewnianej podstawie, dzięki czemu obraz nabiera stabilnej formy i można go powiesić na ścianie lub postawić na półce. Ten metal szlachetny posiada wyjątkowe właściwości, przewyższające walorami materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Jest bardziej odporny na odkształcenia mechaniczne i przebarwienia, doskonale odbija światło, podkreślając szlachetność srebra.

Nasza pracownia grawerska dba o to by każdy obrazek posiadał możliwość spersonalizowania go co daje największa radość osobie obdarowanej stając się tym samym wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem. Dodatkowo nowoczesny nadruk UV może również dodać obrazkom wyjątkowego uroku i personalizowanej dedykacji nadrukowanych w pełnej palecie kolorów.

Wiele z oferowanych obrazków srebrnych już na etapie produkcji ozdobiono napisem "Pamiątka Chrztu Świętego" lub fragmentem modlitwy "Aniele Boży Stróżu mój...". Urokliwe wizerunki aniołków czuwających z latarenką nad śpiącym dzieckiem, czy anioła chroniącego dzieci przed zbliżającym się niebezpieczeństwem idealnie wpasują się w wystrój każdego dziecięcego pokoiku budując atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. 

Wyjątkowe srebrne obrazki na Komunię Świętą dla dziewczynki i chłopca. Nasza oferta to niezwykle bogaty zbiór srebrnych pamiątek na komunię, wśród których znajdziesz urokliwe obrazki srebrne z motywami komunijnymi jak Hostia, kielich eucharystyczny, gołąbek z gałązką oliwną.

W tradycji katolickiej sakrament bierzmowania, zwany także „Chryzmacją”, jest jednym z trzech sakramentów chrześcijańskiego obyczaju, obok chrztu i komunii. Istotą bierzmowania jest udzielany wiernym „dar Ducha Świętego”, który pomoże młodym wytrwać w życiu zgodnym z zasadami wiary. Sakrament ten jest zatem swoistym spotkaniem z Jezusem Chrystusem, który umacnia go w ważnym momencie życia, jakim jest wkraczanie w dorosłość. Bierzmowanie, choć nie tak uroczyście obchodzone jak Chrzest czy Eucharystia, jest wydarzeniem równie ważnym i wartym zapamiętania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl