Święta Bożego Narodzenia w stylu EKO♻ - wyjątkowe kalendarze adwentowe oraz dekoracje świąteczne. Ekologicznie może być również na stole. Klasyczne serwetki, niech ustąpią miejsca własnoręcznym dekoracjom z juty lub lnu lub przybranymi szyszkami, zaś stroiki wykonane z ciętych gałązek, niech zamienią się miejscami z roślinami w doniczkach.

strefa czerwona - bożonarodzeniowa

 boże narodzenie święta w stylu EKO 

Święta Bożego Narodzenia w stylu EKO♻ - Ekologicznie może być również na stole. Klasyczne papierowe, ale nie biodegradowalne serwetki, niech ustąpią miejsca własnoręcznym dekoracjom z juty lub lnu, przybranymi szyszkami i laskami aromatycznego cynamonu, zaś stroiki wykonane z ciętych gałązek, niech zamienią się miejscami z roślinami w doniczkach. 

Dziś szopka jest symbolem "święta nad świętami". Szopka bożonarodzeniowa co roku przypomina nam narodziny Chrystusa. Tradycja szopek kolędniczych wywodzi się od obnośnych teatrzyków kukiełkowych i ludowych jasełek, które z kolei mają swoje źródło w czasach średniowiecznych. W Polsce tradycja stawiania szopek zapoczątkowana została pod koniec XIII w. przez franciszkanów, którzy wówczas osiedlili się w naszym kraju. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl