Duży wybór świec liturgicznych spalających się a także świece ołtarzowe Jezu Ufam Tobie olejowe. W ofercie również świece o tematyce religijnej.

"Bóg jest światłością i nie ma w Nim żadnej ciemności" - parafinowe świece liturgiczne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają równomierne spalanie. Asortyment na różne okresy liturgiczne, jak adwent, Wielkanoc czy Wielki Post. Ponadto Maryjne świece parafinowe będą doskonałym uzupełnieniem każdego ołtarza kościelnego.

Świece liturgiczne

Świeca okolicznościowa - ręcznie malowana Świeca okolicznościowa - ręcznie malowana
Producent: Made in Poland
Cena:

39,99 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 65,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Świeca OŁTARZOWA Świeca OŁTARZOWA
Producent: Made in Poland
Cena:

42,00 zł

zobacz więcej
Świeca JEZU UFAM TOBIE Świeca JEZU UFAM TOBIE
Producent: ORSZAK GROUP
Cena:

35,00 zł

szt.
zobacz więcej
Świece  chrześcijańskie OFIARKI cerkiewne -  250 sztuk Świece chrześcijańskie OFIARKI cerkiewne - 250 sztuk
Producent: Made in Poland
Cena:

99,00 zł

( 1 szt. = 0,40 zł )
op.
zobacz więcej
Świece  chrześcijańskie cerkiewne OFIARKI 0,5kg Świece chrześcijańskie cerkiewne OFIARKI 0,5kg
Producent: Made in Poland
Cena:

49,00 zł

( 1 kg = 98,00 zł )
kpl
zobacz więcej
Świece  chrześcijańskie prawosławne - woskowe 35cm (10sztuk)  Świece chrześcijańskie prawosławne - woskowe 35cm (10sztuk)
Producent: Made in Poland
Cena:

29,00 zł

( 1 szt. = 2,90 zł )
zobacz więcej

Matka Boża, Theotokos (gr. Θεοτόκος) - wszystkie formy imienia, którymi nazywana jest Maria z Nazaretu, są odmianami imienia Maria. Obok imienia własnego, nadaje się jej także inne tytuły, związane z rozumieniem jej miejsca w wierze Kościoła. W katolicyzmie, są to Matka Boża czy Bogurodzica, Najświętsza Maryja Panna a także Madonna i Dziewica. Pobożność katolicka przypisuje Marii także inne tytuły, jak: Orędowniczka, Królowa niebios. Niektóre z nich wiążą się z udziałem w dziele zbawienia: Matka Pięknej Miłości, Matka Boża Bolesna, Matka Boska Królowa Apostołów, Matka Kościoła.

Ponadto wiele tytułów wiąże się z patronatem Marii nad określonymi dziedzinami (Matka Boża Królowa Polski, Matka Boża Zielna, Matka Boska Siewna), z formami kultu (Matka Boża Różańcowa, Matka Boża Szkaplerzna, Matka Boża Gromniczna), z objawieniami i wizerunkami (Matka Boża CzęstochowskaMatka Boża OstrobramskaMatka Boża KalwaryjskaMatka Boża WysocickaMatka Boża FatimskaMatka Boża z Lourdes).

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również świece i świeczki woskowe, które dzięki specjalnemu wykonaniu i wolnemu spalaniu mogą służyć przez cały rok. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl