zdrapka chrzestna chrzestny pamiątka

Wyjątkowa forma pamiątki w połączeniu z najważniejszymi chwilami w naszym życiu u nas w formie ZDRAPKI. Czy chcemy poprosić ciocię czy wujka, aby zostali Matką lub Ojcem Chrzestnym, czy nie wiemy w jaki sposób oznajmić naszym rodzicom, że zostaną Dziadkami - nasza pamiątka, nie tylko pomoże w nietuzinkowy sposób przekazać wspaniałą nowinę, ale też będzie pamiątką a nie zwykłą kartką.

Personalizowany projekt pamiątkowy wykonany na trwałym materiale i umieszczony na białym, drewnianym podkładzie, będzie idealnym prezentem i jako forma zadania najważniejszego pytania do rodziców Chrzestnych, powiadomienia Babci i Dziadka o przyszłym wnuku czy zaskoczenie partnera o wspaniałej ciążowej nowinie.

Spraw aby dzień został zapamiętany! Zachwyć swoich najbliższych! Nasza statuetka ZDRAPKA na pewno będzie o tym przypominać.

Statuetki, które dostępne są w naszej ofercie posiadają nowoczesną formę zapytania przyszłych rodziców chrzestnych o to czy chcą towarzyszyć naszemu dziecku podczas ich życia.Pełniąc bardzo ważna funkcję jakim jest bycie rodzicami chrzestnymi. 

Rodzic chrzestny jest nie tylko wsparciem w wychowaniu dziecka czy spędzania czasu razem ale i pełnienia funkcji przewodnika w wychowaniu w wierze chrześcijańskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl