Inni kupili również

Chrzest Święty jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego katolika. To chwila, w której młody człowiek zostaje obmyty z grzechu pierworodnego i wstępuje do wspólnoty Kościoła. Tego dnia podstawowym kolorem staje się biel, która symbolizuje czystość, niewinność oraz nowy etap życia.

W naszej ofercie znalazł się bogaty wybór szatek chrzcielnych z możliwością imiennego nadruku. Do wyboru są m.in. chusty oraz komże. Poza szatką w skład zestawu wchodzą również eleganckie świece. Do wyboru są produkty o różnym stylu i kolorystyce. Dzięki temu każdy Klient bez trudności znajdzie swój wymarzony komplet.

Imienne z nadrukiem

Świece imienne z nadrukiem imiennym to nic innego jak piękne nawiązanie do chrzczonego dziecka. Imię lub imiona wraz z datą wykonane są na atłasowym materiale w procesie sublimacji, dzięki czemu nadruk nie blaknie a staje się pamiątką na lata.  Świeca w zależności od gustu klienta ozdobiona jest tasiemką szyfonową, atłasową lub koronką. Staramy się by każdy klient znalazł dla siebie najbardziej odpowiedni produkt.

Świeca do chrztu jest symbolicznym przedmiotem używanym podczas ceremonii chrztu świętego w większości chrześcijańskich tradycji. Jest biała i ma reprezentować nowe życie, oczyszczenie grzechu i przyjęcie wiary. Podczas ceremonii chrztu, rodzice, rodzina lub duchowny zapalają świecę od paschalnego ognia, symbolizując przeniesienie światła Chrystusa na ochrzczonego. Świeca jest przekazywana rodzicom lub chrzestnym, którzy mają obowiązek zapewnić, że zostanie ona odpowiednio zachowana i używana w dalszym życiu dziecka jako symbol wiary i chrześcijańskiego życia.

Świeca do chrztu ma głębokie znaczenie duchowe i jest ważnym elementem obrzędu chrztu. Przedstawia światło Chrystusa, które wchodzi w życie osoby ochrzczonej i oznacza nowy początek jako członka Kościoła chrześcijańskiego. Szatka symbolizuje czystość, niewinność i przyjęcie wiary przez ochrzczonego. Podczas ceremonii chrztu, biała szata jest zazwyczaj zakładana na ochrzczonego po zanurzeniu lub polewaniu wodą święconą. Jest to symboliczne oznaczenie nowego życia w wierzeniach chrześcijańskich.

Krzyżmo ma chronić i otaczać ochrzczonego w trakcie tego ważnego duchowego rytuału. Szatka do chrztu często staje się cenną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie w rodzinie. Może być przechowywana jako symbol sakramentu chrztu i przypomnienie o przyjęciu wiary przez ochrzczonego. Czasami w szatkach wyhaftowane są imię i data chrztu, co czyni je jeszcze bardziej osobistymi i wartościowymi dla rodziny. Szatka do chrztu ma duże znaczenie symboliczne i jest istotnym elementem ceremonii chrztu. Reprezentuje przemianę duchową, oczyszczenie i przyjęcie osoby do wspólnoty wierzących. Jest to ubranie, które przekazuje poczucie świętości i piękna tego sakramentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl