Podgrzewacze zapachowe Sernik Jagodowy
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Podgrzewacze zapachowe – Sernik jagodowy bez wypieków
Podgrzewacze zapachowe AURA to doskonały wybór dla miłośników słodkich i owocowych aromatów. Zapach sernika jagodowego łączy w sobie kremową słodycz i soczystą nutę jagód, przywołując na myśl świeżo przygotowany deser oraz letnie chwile pełne radości. To harmonijne połączenie zapachów sprawia, że świeczki idealnie nadają się do tworzenia ciepłej i przyjemnej atmosfery w każdym wnętrzu.
Tealighty AURA doskonale sprawdzą się podczas relaksu, aromaterapii, romantycznych wieczorów czy spotkań z bliskimi. Ich subtelny aromat wypełnia pomieszczenie, dodając mu przytulności i wyjątkowego charakteru. Każde opakowanie zawiera 6 świeczek, które równomiernie i bezpiecznie się wypalają, zapewniając długotrwałą radość z użytkowania.
Zapach sernika jagodowego to także świetny wybór na prezent – pozwala w prosty sposób obdarować bliskich chwilą relaksu i słodkiej przyjemności, która sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego uroku.
Szczegółowe informacje
Czas palenia | ~ 4h |
Wysokość/długość | 1,5 cm |
Średnica | ø3,8 cm |