Inni kupili również

I Komunia Święta jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla młodego chrześcijanina. Istotne, aby tego dnia wszystko było niezawodne, tak aby komunikant mógł skupić się na najważniejszych aspektach uroczystości. W naszym sklepie znalazły się wszystkie potrzebne elementy, które zapewnią tego dnia spokój i komfort. Do wyboru są m.in. zestawy komunijne, w skład których wchodzą świece oraz chusteczki, modlitewniki czy skarbczyki.

Zestawy komunijne

I Komunia Święta o wyjątkowy czas małego chrześcijanina jak i również najbliższych. Samo przyjecie pochłania organizacji dużo czas jak i finansów, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w najważniejsze książeczki, modlitewniki, różańce i świece. 

Zestaw z modlitewnikiem komunijnym oraz różańcem, oparzone personalizacją są idealnym rozwiązaniem zakupu przed święceniami książeczek i różańców. Może stanowić świetny prezent od rodziców chrzestnych.

Dostępne w tym dziale gromnice są z motywami komunijnymi zdobione koronką lub ponadczasowym kryształkiem Swarovskiego. Świeczki stworzone są z największą dokładnością i starannym wykonaniem by spełnił Państwa oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl