Strefa Święta to dział, w którym zadbaliśmy o najwyższą jakość produktów, koncentrując się na pochodzeniu polskim. Wybierz z pośród wyselekcjonowanych najwyższej i najbardziej potrzebnych, a my dostarczymy w mig pod wskazany adres.

  • promocja
  • nowość
Świeca WALEC czerwona Świeca WALEC czerwona
Producent: Bispol
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca zapachowa JABŁKO-CYNAMON Świeca zapachowa JABŁKO-CYNAMON
Producent: Bispol
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Świeca zapachowa ZIMOWE CIASTECZKA Świeca zapachowa ZIMOWE CIASTECZKA
Producent: Bispol
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej
  • nowość
Figurka Baranek Boży - 6cm Wielkanoc Figurka Baranek Boży - 6cm Wielkanoc
Producent: Made in Poland
Cena: 12,50 zł
zobacz więcej

Wszystkie święta i obrzędy w Polsce, mają głęboko zakorzenione więzy rodzinne i są elementem naszej tradycji. Charakter polskich Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, obchodzone są razem z najbliższymi. 

Podstawowe elementy bożonarodzeniowe jak przystrojenie stołu szopką czy opłatki wigilijne, są niezastąpionym elementem. Stawiając na EKO ♻ produkty, można jednocześnie pomóc matce naturze. Świąteczny bieżnik jutowy, woreczki ekologiczne, świece z wosku pszczelego w formie szopki bożonarodzeniowej, opłatki z polskiej piekarni czy w końcu sianko wigilijne z podkarpackich łąk, będzie idealnym uzupełnieniem wystroju świątecznego i rodzinnej tradycji.

Kalendarze adwentowe związane są z całym grudniowym przygotowaniem do Świąt. Adwent jako czas oczekiwania, uczy dzieci cierpliwości, dlatego proponuje wielorazowe kalendarze adwentowe w formie eko domków czy woreczków. Pomysłów na aranżację jest wiele, od stawiania na kominkach, budowanie własnej choinki na ścianie czy ozdabianie żywej choinki jako bombki. Adwentem w religii katolickiej nazywa się czterotygodniowy okres wyczekiwania na narodziny Jezusa. To czasem zadumy, gorliwych praktyk religijnych, modlitw za dusze zmarłych. Dziś dzieci z lampionami adwentowymi uczęszczają na roraty, aby urozmaicić czas oczekiwania na narodziny Jezusa.

Przepiękną tradycją są również uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunie,  imprezy urodzinowe czy śluby i wesela. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl