Inni kupili również

Zachowaj wspomnienia na dłużej - ramki na zdjęcia i albumy - to dokonały sposób, aby ważne chwile i osoby pozostały w naszej pamięci na dłużej. Wystarczy pięknie wyeksponować pamiątkowe zdjęcie na komodzie czy powiesić na ścianie. Ramki są nie tylko do pielęgnowania wspomnień ale tez znane są jako dekoracje ścian i pomieszczeń. Wyjątkowe prezenty z tej kategorii sprawią radość. Możliwość spersnalizowania prezentu w naszym sklepie dodaje każdej ramce swoistego indywidualnego wizerunku. Grawer lub nadruk metoda UV dostępny jest dla wielu produktów.   

Ramki i albumy na zdjęcia

Dział w tej dziedzinie posiada bogatą ofertę ramek i albumów na zdjęcia na każdą okazję. Każda ramka na zdjęcie posiada piękne motywy a ich różnorodność sprawia że każdy znajdzie idealny prezent. Posiadamy ramki drewniane, srebrne, grające a nawet z możliwością wykonania odcisku rączki. Nic nie utrwala ważnego wydarzenia tak jak zdjęcie a dzięki naszym ramkom wszystko wzajemnie się dopełnia. Ramki z naszego działu dostępne są w różnych wariantach takich jak rozmiar, motyw czy uroczystość. 

Albumy na zdjęcia są dostępne w różnych wariantach opisane przy każdym przedmiocie. Stanowią pamiątkę i pielęgnację wspomnień, a spersonalizowane dodają osobistego uroku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl