Inni kupili również

Kategoria pudełka drewniane posiada w swojej ofercie produkty pochodzenia naturalnego taki jak drewno. Drewniane szkatułki z indywidualnym nadrukiem posiadają niezwykle duże zastosowanie taki jak przechowywanie pierwszych drobiazgów taki jak pamiątki z pierwszych dni życia czy prezentów otrzymanych z okazji chrztu lub pierwszych urodzin.

Obdarowane dziecko będzie posiadało pamiątkę na wiele, wiele lat dzięki metodzie nadruku uv, który jest trwały i nie blaknie z upływem czasu. 

W naszej ofercie są również pudełka, który posłużą do przechowywania świecy ze chrztu świętego.
W sprzedaży posiadamy gotowe zestawy z pierwszą Biblią, która jest napisana przejrzystym językiem  tak by podczas czytania dziecko było w stanie zrozumieć czym jest Słowo Boże.

Pudełka drewniane EKO ♻

Do produkcji pudełek wykorzystane jest drewno, które jest zawsze ponadczasową pamiątką i symbolem nowego życia. 

Każdy produkt jest wyjątkowy dzięki personalizowanej dedykacji a jej trwałość została niejednokrotnie doceniona przez naszych klientów. 

Kolorowe motywy, możliwość umieszczenia zdjęcia dają nam dużą możliwość wprowadzania do naszych ofert coraz to ciekawszych produktów tak by każdy klient znalazł to czego szuka i oczekuje po najlepszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl