Obrazy i obrazki

Dział obrazków pastelowych to bogata oferta i szeroki wybór obrazków zaprojektowanych we Włoszech. Precyzyjne wydrukowanie sprawia, że obrazek do powieszenia staje się niebanalnym symbolem i przekazem, a również ikoną z przesłaniem. W ofercie obrazki dla dzieci z Aniołem Stróżem, jak i również tradycyjne wzory znane z Biblii i Pisma Świętego; Anioł Stróż z dziećmi na polanie czy na mostku. 

Anioł Stróż to według wierzeń chrześcijańskich istota niematerialna, pełniąca funkcję opiekuna. Anioł ma pośredniczyć między Bogiem a człowiekiem i być jego patronem.

Również ikony prawosławne oraz postacie chrześcijańskie; Ostatnia Wieczerza, Matka Boska Częstochowska, Serce Jezusa lub Maryi będą dodatkiem do domowego ołtarzyka czy kapliczki, gdzie wiara wiernych i ich modlitwa z Bogiem jest najcenniejsza.

Wizerunki Świętych i motywy religijne przedstawione są na wielu różnych materiałach. Modne i nowoczesny design obrazów na płótnie, doskonale stają się niebanalnym symbolem i przekazem, a również ikonami z przesłaniem zaś obrazy malowane na desce lipowej idealnie oddają kolorystykę każdego obrazu, emitując swoim podobieństwem ikony chrześcijańskie, zachowując przy tym atrakcyjna cenę.

W ofercie również wiele krzyży z serii pasteli, delikatnych i symbolizujących sakrament Chrztu Świętego, Komunii lub Błogosławieństwo Domu z motywem Rodziny Świętej. Krzyże z serii Orthodox będą dodatkiem dla wierzeń prawosławnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl