Obrazki srebrne są ponadczasową pamiątką. Dostępnych jest wiele motywów od Anioła Stróża po Świętą Rodzinę . Każdy obrazek jest laminowany srebrem co daje że z obrazkami nic się nie dzieje pomimo upływu lat. 

Posiadamy w swojej ofercie również obrazki z pięknymi motywami komunijnymi oraz ramki w które można wstawić pamiątkowe zdjęcie z tego ważnego dla dziecka sakramentu

Obrazki z naszej oferty pochodzą od włoskich producentów, którzy są najlepsi w tej dziedzinie. 

Do każdego obrazka istnieje możliwość zakupienia dodatkowej tabliczki na której umieszczane są indywidualne życzenia podane przez klienta. Nowością jest również możliwość wykonania nadruku uv, który jest niezwykle trwały i dostępny w każdym kolorze. 

Obrazki srebrne AG

Dzień I Komunii Świętej to wyjątkowy czas dla każdego młodego katolika. Są to chwile, którym towarzyszy wiele emocji. Warto mieć pamiątkę, która przywoła wspomnienia i pomoże odtworzyć w pamięci ten niezwykły dzień. Srebrne obrazki są doskonałym prezentem z okazji I Komunii Świętej. Charakteryzują się one pięknym wyglądem oraz znaczną trwałością, dzięki czemu potrafią przetrwać w nienaruszonym stanie nawet przez długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl