Inni kupili również

Kubki z nadrukiem

Szukasz podziękowania dla Chrzestnej lub Chrzestnego? Nie masz pomysłu na prezent ale chcesz aby był zarazem wyjątkowy jak i praktyczny? Jeśli chcesz wyrazić wdzięczność  twojego dziecka to ten kubek to strzał w dziesiątkę! Kubki z nadrukiem na różne okazję, sprawdzą się jako podziękowania ale również jako prezent z okazji Chrztu, Komunii czy Bierzmowania. Kubki religijne będą wspaniałym prezentem bez okazji, dla każdego katolika będzie on wyjątkowym prezentem.

Dziecko począwszy od narodzin ma wiele ważnych momentów w życiu a jednym z nich jest zdecydowanie Chrzest i I Komunia Święta. Także dzień Sakramentu bierzmowania będzie wspaniałą okazją na podziękowanie Rodzicom Chrzestnym czy Dziadkom. Każdy z rodziców staje przed trudnym wyborem - wyborem Rodziców Chrzestnych. Są to zawsze szczególnie bliskie sercu osoby i z pewnością zasługują na szczególne podziękowanie.  

Kubek z nadrukiem można myć w zmywarce ale również może to być prezent który ozdobi komodę. Personalizacją kubka sprawi, że prezent będzie bardziej indywidualny czy to jako forma pamiątki sakramentu Chrztu, Komunii czy przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl