Inni kupili również

Biblie, książki i albumy z grawerowaną dedykacją. Unikatowy prezent z okazji Sakramentu Pierwszej Komunii to książka lub biblia z indywidualnym grawerem. Publikacje znanych wydawnictw polskich napisane są przystępnym językiem oraz posiadają bogate ilustrację, aby przybliżyć dziecku tajniki wiary chrześcijańskiej czy opowiadania biblijne. Książeczki, albumy i inne druki wydawnicze dedykowane są przede wszystkich najmłodszym czytelnikom, dzięki zaprojektowanym okładkom i bogato ilustrowanym ilustracjom. Szukając praktycznego i wyjątkowego prezentu z okazji różnych wydarzeń religijnych czy rodzinnych: Sakrament Chrztu Świętego, I Komunia Święta, roczek, urodziny czy narodziny - wybierz książkę lub biblię z Twoim grawerem.

Staramy się zaprezentować książki doskonałą fotografią oraz opisem tak aby wybrany przez Państwa tytuł spełniał wszelkie oczekiwania. 

Tak powstają nasze tabliczki - obejrzyj film  

Książki z grawerem i Biblie

Biblia z komentarzami JPII (złocenia)  i grawerem Biblia z komentarzami JPII (złocenia) i grawerem
Producent: GRAWER
Cena:

249,00 zł

zobacz więcej
  • nowość

Jeżeli szukają Państwo ponadczasowego prezentu z okazji I Komunii Świętej, zawsze dobrym wyborem jest Biblia. W naszej ofercie znalazły się publikacje znanych polskich wydawnictw. Wszystkie dostępne egzemplarze są przystosowane do młodego wieku czytelników. Przystępny tekst oraz piękne ilustracje sprawiają, że dziecko z zaciekawieniem poznaje biblijne opowieści. By prezent stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, można zdecydować się na zamówienie egzemplarza z grawerem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl