Wszystkiego najlepszego można życzyć w różny sposób. Ile ludzi na świecie, tyle pomysłów. Z naszymi herbatami jest zdrowo i wesoło. Smacznie i przyjemnie, bo ten dzień można świętować razem. Dodaj wyjątkowości i spraw by to święto było wyjątkowe.

Dzień Mamy, Taty, Dziadków

Anioł dla Babci - drewniana zawieszka Anioł dla Babci - drewniana zawieszka
Producent: Kukartka
Cena:

25,90 zł

zobacz więcej

Mama jest tylko jedna, ale prezentów dla mamy można podarować tysiące! Pamiętaj o niej i podaruj wykonany z uczuciem upominek dla mamy, nie tylko na 26 maja – w Dzień Matki. Każda okazja jest świetna, żeby podziękować mamie za to wszystko, co dla nas robi. 

Prezent na Dzień Ojca. Dzień Taty to wyjątkowy moment w roku, w którym otwarcie możesz podziękować Tacie za jego bezwarunkową miłość oraz pokazać mu jak wiele dla Ciebie znaczy. Najlepszym sposobem jest obdarowanie Ojca niezwykłym upominkiem, który będzie dowodem na Twoje niesamowite uczucie do tego szczególnego w Twoim życiu mężczyzny.

Na cokolwiek się zdecydujesz wybierając prezenty na Dzień Babci i Dziadka, pamiętaj o tym, że najważniejsza jest pamięć a drobny upominek stanie się miłym prezentem w tym szczególnym dniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl