Wystrój wnętrz i dekoracja pomieszczenia podczas uroczystości to obowiązkowy element organizacji przyjęcia. Goście komunijni i zaproszeni na uroczystość Chrztu Świętego zapamiętują dobrane dodatki i kolorystycznie pasujące elementy wystroju. Udekorowany stół serwetkami a sala balonami będzie na długo kojarzyć się z idealnie zorganizowanym przyjęciem. 

Dekoracja stołu i pomieszczenia

Wystrój wnętrz i dekoracja pomieszczenia podczas uroczystości to obowiązkowy element organizacji przyjęcia. Goście komunijni i zaproszeni na uroczystość Chrztu Świętego zapamiętują dobrane dodatki i kolorystycznie pasujące elementy wystroju. Udekorowany stół serwetkami a sala balonami będzie na długo kojarzyć się z idealnie zorganizowanym przyjęciem. W ofercie kolorystycznie dobrane serwetki i zestawy balonów, wizytówki dla gości, girlandy i toppery do ciast i mufinek.

Niejednokrotnie spotykamy się z tym że podczas danej uroczystości najważniejsze jest zadbanie o najmniejszy szczegół taki jak serwetki z nadrukowanym tekstem Chrzest Święty, balony z IHS lub piękny ekologiczny topper na tort.

Girlandy z napisem Pierwsza Komunia Święta, idealnie pasuje do wspólnych rodzinnych zdjęć, do których możemy znaleźć również akcesoria takie jak gadżety do zdjęć, skrzydła Anioła lub aureolki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl