Inni kupili również

"Bierzmowanie" to sakrament, który jest udzielany w Kościele katolickim. Podczas sakramentu bierzmowania kandydat otrzymuje Ducha Świętego i zostaje wzmocniony w swojej wierze. Biskup lub kapłan mianowany przez niego kładzie ręce na kandydacie i namaści go krzyżmem, który jest mieszaniną oleju i balsamu, mówiąc przy tym "Bądź pieczętowany Duchem Świętym". Oprócz namaszczenia sakrament może obejmować odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego, wyznanie wiary i nałożenie rąk przez biskupa lub kapłana. Sakrament bierzmowania jest ważnym krokiem w duchowym rozwoju katolika i oznacza zobowiązanie do przeżywania swojej wiary jako dorosłego członka Kościoła.

Bierzmowanie

Obrazek srebrny - Jezu Ufam Tobie Obrazek srebrny - Jezu Ufam Tobie
Producent: Made in Italy
Cena:

145,00 zł

Cena regularna: 160,00 zł

Najniższa cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zaproszenia na bierzmowanie 5 szt -  Pamiątka Bierzmowania Zaproszenia na bierzmowanie 5 szt - Pamiątka Bierzmowania
Producent: Kukartka
Cena:

15,99 zł

( 1 kpl = 3,20 zł )
szt.
zobacz więcej

"Bierzmowanie" to sakrament chrztu świętego, który jest udzielany w Kościele katolickim. Podczas sakramentu bierzmowania kandydat otrzymuje Ducha Świętego i zostaje wzmocniony w swojej wierze. Biskup lub kapłan mianowany przez niego kładzie ręce na kandydacie i namaści go krzyżmem, który jest mieszaniną oleju i balsamu, mówiąc przy tym "Bądź pieczętowany Duchem Świętym". Oprócz namaszczenia sakrament może obejmować odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego, wyznanie wiary i nałożenie rąk przez biskupa lub kapłana. Sakrament bierzmowania jest ważnym krokiem w duchowym rozwoju katolika i oznacza zobowiązanie do przeżywania swojej wiary jako dorosłego członka Kościoła.

Pamiątki z okazji bierzmowania to popularna tradycja w wielu krajach, w tym w Polsce. W naszej ofercie wiele ciekawych pamiątek z tej okazji

  • Medalik - często na pamiątkę bierzmowania kupuje się srebrny lub złoty medalik z wizerunkiem patrona danej osoby lub z wizerunkiem Ducha Świętego.

  • Świece - świece ozdobione symbolami religijnymi lub imieniem patrona mogą być podarowane przez rodziców lub chrzestnych jako pamiątka z okazji bierzmowania.

  • Różaniec - Różaniec to modlitewnik katolicki, który jest często ofiarowywany jako pamiątka z okazji bierzmowania. Może być wykonany z różnych materiałów, takich jak drewno, kryształ czy perły.

  • Biblia - Kupienie lub podarowanie pięknie wydanej Biblii jest dobrym pomysłem na pamiątkę z okazji bierzmowania. Można ją spersonalizować, np. poprzez wygrawerowanie imienia osoby bierzmowanej.

  • Statuetki z personalizowanym nadrukiem są popularnymi pamiątkami i upominkami
  • Album lub obrazek srebrny - Stworzenie albumu ze zdjęciami i notatkami z uroczystości bierzmowania to doskonały sposób na upamiętnienie tego wyjątkowego dnia.

Pamiątki z okazji bierzmowania mają często duże znaczenie dla osoby, która otrzymuje ten sakrament, ponieważ przypominają jej o ważnym wydarzeniu w jej duchowym życiu. Szczególnie polecamy dodać kartkę okolicznościową lub laurkę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl