Baśnie są zbiorem opowieści powstałych z podań, mitów i opowieści ludowych. Baśnie przenoszą dorosłego i dziecko do krainy wyobraźni. Najpopularniejsze baśnie zostały wprowadzone do naszej oferty a ich wyjątkowość podnosi opcja umieszczenia dedykacji. 
Baśnie z naszej oferty nadają się na prezent z każdej okazji a ich czytanie na dobranoc są wyjątkowym czasem spędzonym z drugą osobą.

Staramy się zaprezentować książki doskonałą fotografią oraz opisem tak aby wybrany przez Państwa tytuł spełniał wszelkie oczekiwania. 

Tak powstają nasze tabliczki - obejrzyj film  

Baśnie dzieciństwa

książka biblia grawer e-swiece.pl

Biblie, książki i albumy z grawerowaną dedykacją.  Unikatowy prezent z okazji Chrztu, Komunii, roczku czy narodzin to książka lub biblia z indywidualnym grawerem. Publikacje znanych wydawnictw polskich napisane są przystępnym językiem oraz posiadają bogate ilustrację, aby przybliżyć dziecku tajniki wiary chrześcijańskiej czy opowiadania biblijne. Książeczki, albumy i inne druki wydawnicze dedykowane są przede wszystkich najmłodszym czytelnikom, dzięki zaprojektowanym okładkom i bogato ilustrowanym ilustracjom. Szukając praktycznego i wyjątkowego prezentu z okazji różnych wydarzeń religijnych czy rodzinnych: Sakrament Chrztu Świętego, I Komunia Święta, roczek, urodziny czy narodziny - wybierz książkę lub biblie z Twoim grawerem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl